آشنایی با سند راهبردی و اخبار مربوط به شوزای عالی اطلاع رسانی

گران شدن ازدواج،یکی از فتنه های آخر الزمان است

14

به گزارش اخبار دبیرخانه شورای عالی اطلاع رسانی به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از زیرکوه نیوز،امام جمعه زیرکوه در مراسم ازدواج اسان و اهدای جهیزیه به ۲۵ زوج جوان شهرستان زیرکوه،با تبریک میلاد امام حسن عسکری و میلاد حضرت عیسی مسیح از حضور سردار حسن اده و سردار رجب زاده در شهرستان مرزی زیرکوه تشکر کرد واظهارداشت: امروز روز بسیار با عظمت و بزرگی است و در آستانه ولادت امام حسن عسکری و روز مهم و حماسه ساز ۹ دی قرار داریم که اینها اعیاد بسیار بزرگی است.
امام جمعه زیرکوه با اشاره به شاخصه های مردم شهرستان زیرکوه خاطرنشان کرد: این مردم ولایت مدارند و در مراسم و مناسبات مختلف از ابتدای انقلاب تا کنون خوش درخشیده اند و مردم ما مرزبانان غیوری هستند و علیرغم خشکسالی ها و محرومیت ،بر ولایت مداری خود ثابت قدم مانده اند که این جای تقدیر دارد.
وی اتحاد را دومین شاخصه مردم زیرکوه دانست و گفت: اتحاد بین برادران شیعه و سنی در این شهرستان مثال زدنی است.
حجت الاسلام مرتضایی نیا با اشاره به خدمات ارزشمند تیپ انصارالرضا در مناطق محروم زیرکوه،بیان داشت: این خدمات جای تقدیر و تشکر ویژه دارد.
امام جمعه زیرکوه تاکید کرد: محرومیت شهرستان زیرکوه بسیار بالاست وامیدواریم این غبار محرومیت به همت مسوولان رخت بربندد.
وی از برگزاری مراسم ازدواج آسان تشکر کرد واذعان داشت: یکی از فتنه های آخر الزمان گران شدن ازدواج است.
امام جمعه زیرکوه به زوج های جوان سفارش کرد: صلح و سازش را در دستور کار قرار دهید و از نماز و عبادت اول وقت فراموش نکنید تا زندگی ها رونق بگیرد.
مرتضایی نیا خواستار نگاه ویژه مسوولان به موضوع ازدواج آسان و اهدای جهیزیه شد و گفت: تا می توانید دست این مردم بزرگوار را بگیرید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.