Just another WordPress site

هزینه سنگین دشمن برای ایجاد شبه در بین جوانان

2

به گزارش اخبار دبیرخانه شورای عالی اطلاع رسانی به نقل از خبرنگارمهر، حجت الاسلام والمسلمین محمد محمدی گلپایگانی صبح پنجشنبه در مراسم تجلیل از ممتازین آموزشی و پژوهشی حوزه علمیه خراسان که در حوزه علمیه نواب برگزار شد اظهارکرد: دشمنان اسلام و نظام جمهوری اسلامی ایران هر ساعت میلیون‌ها دلار برای کوبیدن اسلام در رسانه‌های مختلف هزینه می کنند تا از این طریق در بین نسل جوان شبه ایجاد کنند.

وی افزود: امروز بسیاری از نفوذ دشمن بوسیله رسانه ها در منازل و تضعیف پایه های اعتقادی نگران هستند و در این میان وظیفه روحانیون است که وارد این عرضه شده و با تکیه بر تعالیم اسلامی اقدامات لازم را انجام دهند. طلاب همچنین باید به علم روز مجهز باشند تا بتوانند توطئه های دشمنان را خنثی کنند.

رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب تصریح کرد:  امروز قدرت جمهوری اسلامی ایران در دنیا به حدی است که هیچ تصمیمی در منطقه بدون ایران گرفته نمی‌شود والبته ممکن است عده ای به موضوع وحدت اسلامی توجه نداشته باشند اما تاکید مقام معظم رهبری بر حفظ وحدت بین کشورهای منطقه است.

گلپایگانی خاطرنشان کرد: هویت امروز کشور به برکت تلاش های امام راحل در احیای روحانیت بوده است و در حالی که عده ای در آن دوران تلاش کردند  ریشه اسلام را بخشکانند اما امام با شجاعت و اخلاصی که داشت مقابل ظلم و ستم ایستاد.

وی در ادامه با اشاره به پیروزی های اخیر جبهه مقاومت در منطقه تصریح کرد: فرماندهانی مانند حاج قاسم سلیمانی محصول و تربیت شده انقلاب اسلامی هستند.آینده نظام درحوزه‌ها رقم می‌خورد و هرفرد در این مسیر نقشی دارد که باید به آن عمل کند.

رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب گفت: اخیرا رئیس سازمان سیا نامه ای به سردار سلیمانی ارسال کرده بود که وی از پذیرش نامه سرباز زده و گفته بود من هیچ صحبتی با شما ندارم و این افراد تربیت شده انقلاب اسلامی هستند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.