آشنایی با سند راهبردی و اخبار مربوط به شوزای عالی اطلاع رسانی

مسئولان به فکر رفع مشکلات اساسی مردم باشند

6

به گزارش اخبار دبیرخانه شورای عالی اطلاع رسانی به نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمان، حجت‌الاسلام حسن منتظری، امام جمعه شهرستان انار در خطبه‌های نماز جمعه  به حماسه یوم‌الله ۹ دی اشاره کرد و گفت: در سال ۸۸ تمام جبهه دشمن اعم از منافقان، ضد انقلاب، سلطنت‌طلب‌ها و بهایی‌ها با حمایت آمریکا و رژیم صهیونیستی و انگلستان زیر پرچم دو کاندیدای ریاست جمهوری، هشت ماه کشور را دچار بحران کرده و ده‌ها انسان بی‌گناه، مظلومانه کشته و زخمی شدند.
وی افزود: سران فتنه که عامل اصلی این جنایات بودند، نه توصیه‌ها را شنیدند، نه بر خود مسلط شدند، نه به قانون تمکین کردند و نه دلیل آوردند، بلکه هر که را داشتند به میدان آوردند و هرچه خواستند انجام دادند.
امام جمعه شهرستان انار عاشورای سال ۸۸ را روز رسوایی فتنه‌گران و حامیان خودفروخته آنها دانست و گفت: فتنه‌گران و حامیان آنها در روز عاشورا همچون یزیدیان بر عزاداران حسینی با سنگ و چوب حمله کردند و رسوایی خود را قطعی کردند.
حجت‌الاسلام منتظری بیان کرد: امروز مشکل مردم ایران رفع حصر و موضوع شنود و امثال اینها نیست، مشکل ملت ایران در این اوضاع نابسامان اقتصادی، حقوق‌های نجومی، قطع یارانه‌ها، تبعیض‌ها و اختلاس‌ها و گرانی‌هاست که مسئولان باید به فکر رفع این مشکلات اساسی مردم باشند.
وی به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: کسانی که دیروز و امروز همه امکانات دولتی را در اختیار داشتند و دارند، به جای مخالفت‌خوانی و متهم کردن دیگران باید پاسخگوی مردم باشند.
امام جمعه انار با اشاره به سفر وزیر بهداشت به این شهرستان انار اظهارکرد: ان‌شاءالله با عملی شدن وعده‌های وزیر بهداشت نسبت به تکمیل بیمارستان و تجهیز مراکز درمانی و بهداشتی مناطق مختلف شهرستان اقدام شود.
وی تأکید کرد: نماز باران روز دوشنبه ۱۱ دی ماه جاری ساعت ۱۵ عصر در محوطه ترمینال امامزاده محمد صالح(ع) اقامه می‌شود و یکی از مستحبات اقامه نماز باران سه روز روزه گرفتن است.
منبع: ستاد اقامه نماز جمعه استان کرمان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.