Just another WordPress site

راه‌اندازی ایستگاه‌های قرآنی در ۱۳ استان عراق

1

بررسی برپایی ایستگاه‌های قرآنی در زیارت اربعین در کریلابه گزارش اخبار دبیرخانه شورای عالی اطلاع رسانی به نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) به نقل از خبرگزاری قرآنی قاف، مقدمات و آمادگی‌های لازم برای راه‌اندازی ایستگاه‌های قرآنی در زیارت اربعین امسال در نشستی که با حضور نمایندگان شورای عالی قرآن عتبات مقدسه عراق و اتحادیه انجمن‌ها و تشکل‌های قرآنی این کشور در ساختمان دارالقرآن آستان حسینی در کربلای معلی برگزار شد، مورد بحث و تبادل‌نظر قرار گرفت. 
«شیخ محمد خلیل»، عضو شورای عالی قرآن و مدیر اجرایی طرح ایستگاه‌های قرآنی اربعین در این باره گفت: این نشست با هدف بررسی آخرین تحولات و مسائل مرتبط با این طرح برگزار شد.
وی افزود: در نشست کربلا، مقدمات و آمادگی‌های لازم برای اجرای طرح و همچنین سازماندهی اموری که به تسهیل اجرای پروژه راه‌اندازی ایستگاه‌های قرآنی اربعین کمک می‌کند، مورد بررسی قرار گرفت. 
وی افزود: در این نشست همچنین مقرر شد، ایستگاه‌های قرآنی زیارت اربعین در ۱۳ استان عراق راه‌اندازی شود و تعیین مدیران ایستگاه‌های مرکزی و سازوکار تجهیز این ایستگاه‌ها از دیگر موضوعات مطرح‌شده در نشست بود.  

یادآور می‌شود، طرح ایستگاه‌های قرآنی در مسیر زائران اربعین حسینی امسال برای سومین سال متوالی با نظارت عتبات مقدسه و مزارهای شریف عراق و با همکاری اتحادیه تشکل‌ها و انجمن‌های قرآنی این کشور برگزار می‌شود/.     

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.