آشنایی با سند راهبردی و اخبار مربوط به شوزای عالی اطلاع رسانی

حمایت از فتنه و فتنه‌گران عبور از مواضع رسمی نظام و مخالفت با مواضع صریح امام و رهبری می‌باشد

3

به گزارش اخبار دبیرخانه شورای عالی اطلاع رسانی به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح زرند ، حجت‌الاسلام ابراهیمی امام جمعه زرند طی بیانه‌ای حمایت تعدادی از نمایندگان مجلس از یکی از سران فتنه را محکوم کرد. در این بیانیه آمده است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم
محضر مبارک مردم مومن ومتدین و ولایتمدار شهرستان زرند(دام عزهم)
با سلام و تحیت و تسلیت به مناسبت ایام عزاداری و سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و اصحاب با وفایشان.

حمایت از فتنه و فتنه‌گران عبور از مواضع رسمی نظام جمهوری اسلامی و مخالفت با مواضع صریح حضرت امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (دام ظله العالی) و خیانت به خون شهدا می‌باشد.

فتنه و فتنه گران که چهره مقدس نظام جمهوری اسلامی را مخدوش و چندین ماه کشور را ناامن کرده و باعث از بین رفتن حرث و نسل شده اند و بدترین و خبیث ترین دشمنان اسلام، قرآن، امام و شهدا از عمل فتنه گران حمایت کردند و اگر هدایت های پیامبرگونه رهبر معظم انقلاب و حرکت عاشورایی ملت بزرگ و فهیم ایران اسلامی نبود، معلوم نبود چه بر سر زحمات امام و شهدا و رزم رزم‌آوران می‌آمد.

فتنه گران تا مرز نابودی نظام مقدس جمهوری اسلامی و از بین رفتن خون شهدا پیش رفتند. چگونه می شود خانه ملت و عده‌ای از نمایندگان حمایت از این خائنین را سرلوحه کار خود قرار دهند آن هم در زمانه‌ای که شیطان اعظم و رژیم کودک‌کُش و سفاک صهیونیستی و رژیم مکار انگلیسی و رژیم های جنایتکار وابسته منطقه هر روز توطئه جدیدی بر علیه اسلام و مسلمانان و نظام جمهوری اسلامی تدارک می بیند.

حرکت ناشایست تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در حمایت از سران فتنه محکوم و در جهت انشقاق بین ملت و غفلت از دشمنی دشمنان عنود نظام جمهوری اسلامی ارزیابی می شود . انتظار ما از نمایندگان ملت همراهی و همدلی و وحدت با مواضع نظام جمهوری اسلامی است.

تعجب است از شما نمایندگان حامی فتنه !!! که مشکلات کشور، استان و شهرستانهای خود ر ا حل شده دیده و عمده مشکلات کشور را حمایت از سران فتنه می بینید. سران فتنه‌ای که تاکنون حتی یکبار از عملکرد خود اظهار پشیمانی نکرده اند و آینده‌گان خواهند دانست سران فتنه چه خیانت بزرگی به نظام و ملت بزرگ ایران انجام داده اند و اسناد آن فاش خواهد شد.

ما از نماینده خود جناب آقای دکتر امیری می‌خواهیم که مواضع خود را در جهت حفظ نظام و مواضع رهبر معظم انقلاب و مخالفت با دشمنان نظام جمهوری اسلامی حفظ و دست رَد بر سینه فتنه و فتنه‌گران بزند و امضای خود را پس بگیرد و خدای ناکرده باعث اختلاف و آزردن جانبازان و آزادگان و ایثارگران و خانواده معظم شهدا و مردم فهیم و بصیر و ولایتمدار شهرستان زرند نگردد.

والسلام علیکم و رحمةالله وبرکاته
علی ابراهیمی
امام جمعه شهرستان زرند

 

لازم به ذکر است، ۴ نماینده مجلس از استان کرمان از جمله نماینده مردم شهرستانهای زرند و کوهبنان، نامه تذکری به رئیس جمهور نوشته و امضا کرده اند که در آن از یکی از سران فتنه حمایت نموده اند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.