آشنایی با سند راهبردی و اخبار مربوط به شوزای عالی اطلاع رسانی

تجلیل از «امیر مهدی‌زاده» در شورای شهر قم

25

به گزارش اخبار دبیرخانه شورای عالی اطلاع رسانی به نقل از خبرنگار مهر٬ در بیستمین جلسه شورای اسلامی شهر قم از امیر مهدی زاده٬ جوان قمی قهرمان کاراته جهان تجلیل شد. 

عبدالله جلالی٬ رئیس شورای اسلامی شهر قم در ابتدای این جلسه که در ساختمان شهید باکری برگزار شد، با اشاره به فرارسیدن سالروز ورود کریمه اهل‌بیت(س) به شهر مقدس قم اظهار داشت: حضرت فاطمه معصومه(س) مایه آبرو و افتخار مردم قم هستند و مرقد مطهر ایشان مرکز ثقل و پناهگاه مؤمنان و دوستداران اهل‌بیت(ع) است.

رئیس شورای اسلامی شهر قم افزود: سالروز تشکیل شورای عالی انقلاب فرهنگی مناسبت دیگری است که پیش رو داریم، که این شورا رسالت و مسئولیت بزرگی عهده دارد شورای عالی انقلاب فرهنگی از ابتدای انقلاب دستاوردهای زیادی داشته که باید این مسیر را باقوت ادامه دهد.

وی با تجلیل از امیرمهدی زاده و ورزشکاران مدال‌آور قم، افزود: این ورزشکار پهلوان است و توفیقی است که به‌عنوان میهمان ویژه در این جلسه حضور دارد.

قم از نظر شرافت و رتبه معنوی در بهترین جایگاه قرار دارد

سید مرتضی سقائیان‌نژاد٬ شهردار قم هم در این جلسه با اشاره به ورود حضرت معصومه(س) به شهر قم، اظهار کرد: شهر قم به دلیل وجود حضرت معصومه(س) کرامت و عزت گرفته است. 

وی افزود: ممکن است قم از نظر استانداردهای شهری مقداری عقب‌ماندگی داشته باشد اما از نظر شرافت و رتبه معنوی در بهترین جایگاه قرار گرفته است. 

شهردار قم همچنین از عملکرد امیر مهدی‌زاده٬ جوان کاراته‌باز قمی تجلیل کرد و گفت: تا زمانی که تلاش‌های ما در راستای رضایت الهی باشد٬ همیشه پیروز خواهیم بود. 

همچنین در این جلسه اعضای شورای اسلامی شهر با استخدام امیر مهدی زاده با عنوان یکی از نیروهای شهرداری قم موافقت کردند.

عبدالله جلالی٬ رئیس شورای شهر قم در این زمینه گفت: ماده ۵ قانون استخدامی کشور  در بحث استخدام قهرمان‌های ملی بدون سپری کردن مراحل آزمون است و از این نظر نیز هیچ منع قانونی ندارد.

امیر مهدی‌زاده٬ قهرمان کاراته جهان قرار است به عنوان کارمند سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم فعالیت کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.