آشنایی با سند راهبردی و اخبار مربوط به شوزای عالی اطلاع رسانی

باید از پلیس برای کنترل اغتشاشات و ناآرامی‌های اخیر تشکر کرد

6

به گزارش اخبار دبیرخانه شورای عالی اطلاع رسانی به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد؛ آیت الله محمدرضا ناصری  نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد در جلسه ای که با حضور مسئولان استانی برگزار شد ضمن اشاره به تلاش های شبانه روزی پلیس در خصوص وقایع اخیر خاطرنشان کرد: انشاءالله تیزبینی، دقت و دید وسیع شما در ماموریت ها مجال و فرصت چنین حرکاتی را به دشمن نخواهد داد.

 آیت الله ناصری ضمن اشاره به سرعت عمل پلیس، حضور به موقع در صحنه ها و پیشگیری از بروز هرگونه اتفاقی در استان افزود: وظیفه همه ما است که از زحمات نیروهای پلیس تشکر و قدردانی کنیم.

وی با بیان اینکه در این برهه از زمان از توطئه دشمن نیز نباید غافل شویم افزود: دشمن چیزی نیست که نگران آن باشید؛ روحیه تان قوی باشد، خداوند و ملت پشتیبان شما هستند؛ چون شما حق هستید.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد با بیان اینکه کار پلیس سخت و متنوع است گفت: شما به وظیفه خود عمل کنید و از غیر خدا اصلا نترسید و با روحیه روانشناسی همواره به مردم لطف و محبت داشته باشید.

در ادامه این جلسه محمود زمانی قمی استاندار یزد نیز ضمن قدردانی از زحمات فرمانده و کارکنان پلیس استان در خصوص وقایع اخیر گفت: به خاطر تنوع ماموریت های پلیس بیشترین فشار در روزهای اخیر بر نیروی انتظامی بود.

 زمانی قمی افزود: نیروی انتظامی در کشور و به خصوص در استان یزد به خوبی عمل کرد و بار دیگر از این ماموریت نیز سرافراز بیرون آمد.

وی گفت: در حوزه معیشت و اقتصاد مشکلاتی را داریم که باید با برنامه ریزی، جدی تر تلاش کنیم تا این مشکلات نیز مرتفع شود.

استاندار یزد در پایان بیان کرد: با اعتماد و اعتقاد راسخ به دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و با روحیه ای قوی و قدرتمند و به یاری خداوند متعال می توان از دستاوردهای انقلاب پاسداری و حفاظت و بر کینه ورزی دشمان ایران اسلامی غلبه کرد.
انتهای پیام / غ

پلیس درکنترل  ناآرامی های اخیر سرافراز بیرون آمد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.