آشنایی با سند راهبردی و اخبار مربوط به شوزای عالی اطلاع رسانی

امام جمعه ابرکوه:آیت الله رفسنجانی در تهاجم کور و نفاق تا مرز شهادت پیش رفت

4

حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی پنجشنبه شب افزود: دوست و دشمن اذعان دارند که آن مرحوم واقعا عاشق حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری بود، آنگونه تلاش و مجاهدت کرد و برغم فشارهای وسوسه گران خناس، تا آخرعمر عشق و دلدادگی خود را به ولایت نشان داد.
به گزارش اخبار دبیرخانه شورای عالی اطلاع رسانی به نقل از خبرنگار ایرنا ، وی در آیینی که به مناسبت نخستین سالگرد رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور قشرهای مختلف مردم و جمعی از مسئولان و خانواده های معظم شهدا در مسجد جامع ابرکوه برگزار شد ،اظهار کرد: باید قدردان کسانی که سیاسگذاران نظام بودند، قدردان تلاش و مجاهدت های افرادی همچون مرحوم هاشمی رفسنجانی باشیم.
وی با بیان اینکه مرحوم هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام (ره) و رهبری بود، ادامه داد: آن مجاهدت نستوه به حق در تداوم بخشی به انقلاب اسلامی و در دفع شر دشمنان بویژه در دوران دفاع مقدس و پس از آن بازوی پرتوان برای امام (ره) و رهبری بود.
امام جمعه ابرکوه با گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم هاشمی رفسنجانی،اضافه کرد: شخصیت هاشمی رفسنجانی ، چهره دینی و علمی توام با سیاست انقلابی و دشمن ستیز بود.
حسینی اظهار کرد: سال ها مبارزه علیه رژیم طاغوت و نقش بی بدلیل در پیروزی انقلاب ، دوران دفاع مقدس و سازندگی و حضور در مسئولیت های مهم در دوران انقلاب از ویژگی های این عالم وارسته بود که فراموش نشدنی است.
وی با بیان اینکه آیت الله هاشمی رفسنجانی مجاهدی فی سبیل الله، انقلابی و خستگی ناپذیر بود، افزود: این شخصیت انقلابی زندگی و حیات خود را وقف انقلاب و اعتلای دین و اسلام ناب محمدی(ص) کرد.
رییس شورای فرهنگ عمومی ابرکوه از مرحوم هاشمی به عنوان مفسر قرآن یادکرد و یادآور شد: آن مرحوم، یکی از ارکان مهم و تاثیرگذار نظام اسلامی ایران بود.
آیت ا… هاشمی رفسنجانی سال ۱۳۹۵در سن ۸۲سالگی دعوت حق را لبیگ گفت و به دیار باقی شتافت.
مرکز شهرستان ۵۳ هزار نفری ابرکوه در ۱۴۰کیلومتری جنوب غربی شهر یزد قرار دارد.
۷۵۴۰/ ۲۰۴۷/ خبرنگار: کارگر ابرقوئی ** انتشار: عباسقلی اشکورجیری

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.