Just another WordPress site

ارسال بیش از ۲هزار اثر به نخستین جشنواره ملی عکس مازندران

1

امیر امیرنیا روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به شرکت آزاد تمام علاقمندان به عکاسی در این جشنواره افزود: ۱۲۰ اثر ارسالی به جشنواره نیز به دلیل غیرمرتبط بودن با موضوع جشنواره توسط هیات داوران حذف و منتخبین آثار راه یافته به جشنواره نیز پس از داوری در بزرگترین موزه گالری کشور مجموعه نمایشگاهی ‘دیدی’ در ایزدشهر به نمایش عموم گذاشته می شود.
وی محورهای نخستین جشنواره ملی عکس مازندران را آداب و رسوم و آیین ها، چشم اندازهای شهری شامل بازارهای سنتی، صنایع دستی و پیشه ها، محیط زیست، اماکن تاریخی و چشم اندازهای طبیعی این استان عنوان کرد.
امیرنیا ادامه داد: این جشنواره با هدف معرفی فضاهایی که دارای قابلیت های بالفعل در تبدیل شدن به مکان هایی با قابلیت گردشگری واماکنی با جذابیتهای توریستی و شناسایی مناطق زیبا و زشت استان برگزار می شود.
وی گفت: علاقمندان به شرکت در جشنواره فرصت داشتند آثار خود که مربوط به سال ۹۲ به بعد در محدوده جغرافیایی استان مازندران است را تا سوم آذرماه به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند و هر شرکت کننده می توانست حداکثر ۵ عکس در هر محور بفرستد.
نائب رییس نخستین جشنواره ملی عکس مازندران زمان برگزاری جشنواره را هفتم تا چهاردهم دی ماه اعلام کرد و گفت: آثار منتخب جشنواره علاوه بر تقدیر در قالب کتاب منتشر و شرکت‌کنندگان در جشنواره نیز موفق به دریافت گواهی جشنواره می شوند.
امیرنیا برگزاری کارگاه آموزشی عکاسی را از برنامه های جنبی این جشنواره برشمرد.
خبرنگار: فاطمه رحمتی***انتشاردهنده: محسن حسن نیا
۳۰۰۹/۱۸۹۹

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.